PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 862
oceny
7,5 10 1 266862
7,5 39
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Kochani...
Ja obejrzałam ten film prawie dwa lata temu. Dostałam go od zaufanej mi osoby do obejrzenia. Przyznam się, że w tedy rozmawiałam z pewnym chłopakiem przez internet. Między nami była odległość 500 km. Ja pochodzę z Olsztyna, a on z Bytomia.
Była to tylko znajomość przez internet. Bałam się z nim spotkać.

Po obejrzeniu odważyłam się przyjechać do tego faceta... A od tego czasu czyli już rok i siedem miesięcy jesteśmy parą. Mimo tej odległości poznaliśmy się. Na początku przyjeżdżaliśmy do siebie co weekend. A teraz ja studiuję w Opolu i mieszkamy bliżej siebie.

Mam wielki sentyment do tego filmu. Ten film dał mi nadzieję i tylko dzięki temu się odważyłam żeby poznać mojego mężczyznę.
Przez 21 lat nikogo nie miałam. Tak jak Amelia byłam samotna... Dzięki Amelii zdobyłam się na odwagę.

Amelia... Ten film zawsze będzie wspomnieniem naszej historii...

ocenił(a) film na 7
farfalla88

Hehe, nie do końca jak Amelia, bo ona miała kilku innych chłopaków przed tym z sex shopu.

farfalla88

fajnie,że Ci się udało:),ja też całe zycie jestem sama chciałabym zeby w końcu mi sie ułożyło..pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones