PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 782
oceny
7,5 10 1 266782
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Na 1 roku studiów postanowiłam ''zaszaleć'' i zrobiłam taki przekręt jak Amelia w kawiarni z koleżanką od papierosów i uganiającym się za kelnerką byłym kochankiem. Moja dobra koleżanka, trochę przy kości, ciemnowłosa(powiedzmy Ania) i kolega, w którym sama się podkochiwałam - przystojniak w dżinsowej kurtce, włosy na żel(niech będzie Tomek). Zupełnie nie wiem, co mnie podkusiło, ale podbiłam raz do Tomka i mówię ''Słuchaj, jest sprawa. Ania strasznie na Ciebie leci''. On, wiadomo - wielkie oczy. Leciało na niego miliard dziewczyn na roku, ale to jakoś wybitnie go zdziwiło. Następnie potajemnie rozmówiłam się z Anią i zasugerowałam, że on zerka na nią potajemnie, kombinuje jak zagadać, bo czuje miętę. Po jakiś 3 tygodniach zobaczyłam ich razem. Jeszcze nieśmiało, ale trzymających się za ręce. Minął rok, dwa, trzy, pięć. Nie mieli cukierkowego związku, zdarzały się kłótnie, rozstania i powroty. Ale koniec końców jest już decyzja o ślubie ;) Zawsze uwielbiałam ten film ''Amelia'', a teraz kombinuję jak to powiedzieć koleżance Ani, że zastosowałam technikę z tego filmu, żeby eksperymentalnie swatać ją z Tomkiem.

ocenił(a) film na 8
emmeline37

Moim zdaniem zrobiłaś im krzywdę.

Pawuloniasty

Możesz uzasadnić dlaczego? :)

ocenił(a) film na 8
emmeline37

Nic co wymuszone nie jest dobre :) takie sytuacje powinny wynikać spontanicznie, a nie w efekcie jakiegokolwiek swatania.

Pawuloniasty

Ja ich tylko sobie zasugerowałam. Nie związałam ich za ręce, bo muszą być razem na zawsze, bo tak chcę!. Sami chcieli się związać, więc to zrobili. Gdyby się sobie nie spodobali, nie zaczęliby randkować. Z resztą, są już miesiąc po ślubie. I nadal nie wiedzą, że to ja ich wyswatałam ;)

ocenił(a) film na 8
emmeline37

Kiedyś im powiesz, że jednak to było wszystko sztucznie ukartowane?

ocenił(a) film na 8
Pawuloniasty

Sugerujesz, że ich decyzja o wspólnym ślubie po kilku latach (!) bycia razem to nadal wymuszenie autorki postu? Albo że własnych mózgów nie mają? :P

ocenił(a) film na 8
anako

Później wiadomo, nastąpił efekt domina i zdarzenia potoczyły się same. Niemniej wszystko jest efektem obcej ingerencji :)

użytkownik usunięty
emmeline37

Spoko, po prostu wytworzyłaś im chemię. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones