PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 862
oceny
7,5 10 1 266862
7,5 39
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

Warto oglądać?

ocenił(a) film na 7

Czy to jest zwykła, nieciekawa (dla mnie) komedia romantyczna, którą wszyscy znają? Ciekawił mnie film dopóki nie przeczytalem "Będzie uszczęśliwiać ludzi! Wszystko się zmienia, a w dodatku w życiu Amelii pojawia się mężczyzna...".

Czy film oferuje cos wiecej niz wzruszenie wielka miloscia itp, cos od czego komedie romantyczne sa? Wiadomo o jakich mowie, Bridget Jones, ileś tam pierwszych randek i cała masa takich samych komedii romantycznych. Z góry dzieki za odpowiedzi.

ocenił(a) film na 9
dawid1420

zapewniam cie ze ten film jest inny :)

ocenił(a) film na 10
dawid1420

Dla mnie film jest magiczny! Warto obejrzeć choćby ze względu na muzykę.

ocenił(a) film na 10
jogowita

Nie jest to typowa komedia romantyczna, takiego rodzaju komedii romantycznej chyba jeszcze nie oglądałam :) Nie da się opisać, trzeba zobaczyć :) Polecam

ocenił(a) film na 4
nat1899

to prawda, komedia romantyczna jedyna w swoim rodzaju :P w ogóle nie komedia, bo ciężko francuski humor nazwać komediowym, natomiast jeśli chodzi o tę 'romantyczną' część tytułu gatunku to zgodzę się, konwencja i linia fabuły bardzo typowa, aż za bardzo i gdyby nie paranormalne sceny - powiedziałbym przewidywalny na maksa. Cały film jest dla mnie niewyważony. Ciągnie się w nieskończoność przez 1,5 godziny, tylko po to, żeby skończyć się za szybko i bez żadnego konkretnego finału.

ocenił(a) film na 10
dawid1420

absolutnie niezwykła komedia romantyczna, genialny rodzynek pośród całego kiczu z tego gatunku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones