PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 916
ocen
7,5 10 1 266916
7,5 39
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

jeden z nielicznych filmów, który albo się totalnie podoba albo totalnie nie. i nie ma co
wchodzić w dyskusje na temat gustów. Dla mnie film rewelacja i polecam każdemu, kto
widzi nieco więcej niż szarą rzeczywistość. generalnie dla osób o bardzo szerokiej
rozpiętości tego co lubią a co nie i nieco szerszych horyzontach. reszcie nie polecam

kahuko

bez przesady, że albo jest się wielkim fanem tego filmu, albo się go nienawidzi. Mi się niektóre rzeczy w tym filmie bardzo podobały, a pewne elementy mniej.

twitchy

a widzisz tu gdzieś słowo "nienawiść"?

kahuko

Nie widzę, nie wiem dlaczego wcześniej tak napisałam. Więc wcześniejsza moja wypowiedź powinna brzmieć "Bez przesady, że albo ten film totalnie się podoba, albo od razu totalnie nie".
Wybacz jeśli cię uraziłam.

ocenił(a) film na 8
twitchy

Zgadza się , film napewno orginalny ,zapowiadał się bardzo dobrze ,potem troche zamulił i podpisze sie pod tobą ze nie które sceny są kapitalne plus odrobina humoru lecz sa momenty poprostu słabsze jednak warto obejrzeć ale nie liczyć na arcydzieło

kahuko

ja się zgadzam. Nie do konca rozumiem i czuję francuskie kino i ten film zmęczył mnie straszliwie. A oglądałam go z osobami, które oceniłyby go na 11 (w skali 1-10) :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones