PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653881}

Witaj wśród nas

Bienvenue parmi nous
6,5 593
oceny
6,5 10 1 593
Witaj wśród nas
powrót do forum filmu Witaj wśród nas

8/10

ocenił(a) film na 8

Ciepły ,liryczny film o utraconym sensie istnienia w jesieni życia ,które paradoksalnie wydaje się
być w pełni zrealizowane.
Jednak wydarza się coś co ten sens przywraca i wszystko zmienia.To piękne przesłanie o
otwarciu serca na drugiego człowieka ,sile uzdrawiającej która leczy obie strony. Bardzo dobra gra
młodej aktorki Jeanne Lambert.polecam

ocenił(a) film na 8
enera

Też jestem zauroczony tym filmem. Z różnych powodów. Nie jest arcydziełem, ale po prostu kawał dobrego kina. Tobie sie gra młodej Janiny podoba, mnie również. Ba, sądzę, że gra świetnie. Taką zbuntowaną, niezepsutą, jeszcze głupiutką, ale inteligentną młodą dziewczynę. Do tego bardzo ładna, choć to rzecz gustu. Poprzeglądałem troche opinii na francuskim odpowiedniku filmewebu - allocine. I co? Prasa daje bardzo kiepskie oceny: 1.5 na 5, widzowie dużo lepiej - 3.5 na 5, choć i tak nierewelacyjnie. Dziwi mnie niska ocena prasy. Wielu widzów krytykuje grę Janki. Nie rozumiem tego. Wszyscy zgodnie chwalą grę Patryka. Tak, jest świetny, ale dlaczego krytykują dziewczynę? Zazdroszczą jej? :)

ocenił(a) film na 8
o_andrzej

witaj:-) nie wiem dlaczego Francuzi tak słabo ocenili ten film i nie docenili gry aktorskiej młodziutkiej Jeanne Lambert.?.Możliwe ,ze są bardziej surowi dla własnych produkcji i aktorów ? Ja osobiście bardzo cenię i lubię kino francuskie i podobnie jak Ty również uważam ,ze własnie ten film (jak to określiłeś-) to kawał dobrego kina :-) Wg mnie Marylou ( to chyba jej pierwszy film, przynajmniej tak widać na filmwebie) zagrała naprawdę świetnie , jest urocza ,piękna,bystra i ..po prostu młoda i nie wszystko musi w tym wieku rozumieć .Bardzo podobał mi się Twój komentarz po tym filmem pt 'smaczki" ,doskonale wychwyciłeś ciekawe momenty ,które rzeczywiście tworzą niepowtarzalny klimat tego filmu. Podobała mi się również muzyka w tym filmie :-) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
o_andrzej

dopisuję też jeszcze w tym miejscu podziękowanie dla Ciebie za wskazanie (zajrzałam na Twoje inne filmy) przepięknego filmu również francuskiego w którym w głównej roli gra ten sam aktor Patrick Chesnaise pt Je ne suis pas là pour être aimé .
Zupełnie wyjątkowy film ,który z jakiegoś powodu w Polsce przeszedł bez echa . Gorąco polecam ten film tu na forum. Można obejrzeć go na "zalukaj"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones